Superúředník

Připoj se k armádě superúředníků a vykroč vstříc světlým zítřkům bez informačních technologií. I ty můžeš přiložit ruku k dílu v boji za blaho našeho lidu. zvol si obor


nástěnka
12.11.2020 Počet kandidátů na prezidenta rapidně ubývá

Počet kandidátů na prezidenta rapidně ubývá

Podle posledních šetření a rozborů Asociace Superúředníků splňují podmínky ke kandidatuře na prezidenta ČR pouze oficiální kandidáti navržení parlamentními stranami. Ostatní kandidáti totiž buď vůbec nepodporují…
číst dál »

26.10.2020 IZIP odešel dveřmi a vrátil se oknem

IZIP odešel dveřmi a vrátil se oknem

Elektronické zdravotní knížky od firmy IZIP byly fiaskem, lékaři jej nepoužívali a VZP za něj za deset let zaplatila dvě miliardy. To ale vůbec nebrání tomu, aby pojišťovna s IZIP uzavřela novou smlouvu.…
číst dál »

15.10.2020 S Rudým říjnem vstali noví bojovníci

S Rudým říjnem vstali noví bojovníci

Tajná zbraň či mazaná strategie (Filipika)? Ať tak či onak, současná situace významně nahrává všem Superúředníkům. Česko je totiž jedinou civilizovanou zemí, kde mají starokomunisté tak velký podíl na…
číst dál »


veřejná výzva

Staň se jedním z nás!

Chceš pracovat bez informačních a telekomunikačních technologií? Chceš přijít do styku se zajímavými lidmi, činit za ně správná rozhodnutí a řešit složité problémy jediným úhozem razítka? Pak je kariéra superúředníka krok správným směrem.

zvol si obor

Co si myslíte o potřebnosti Superúředníků?

1.7.2020

Vypínáme informační a komunikační technologie

České úřady se rozhodly dále nepodporovat informační a komunikační projekty, které zbytečně berou lidem práci a nevedou k prosperitě. Na základě dlouhodobých výzkumů a pečlivých analýz funkcionality je vypnutí informačních a komunikačních technologií (ICT) nebo jejich postupný útlum nejlepším řešením. V zájmu udržitelnosti pokroku společnosti sází české úřady na tradiční, léty prověřené a výkonné SUPERÚŘEDNÍKY. Jedině oni a jejich postupy jsou zárukou prosperity a rozvoje zaměstnanosti napříč všemi obory. Budou tak naší konkurenční výhodou pro ekonomický růst. Cesta prosazování ICT se u nás neosvědčila.

Bez ICT máme jedinečnou příležitost návratu k tradičním pilířům národního hospodářství - k hutnictví, k těžkému průmyslu, k poctivému rolnictví. Jen vzpomeňme na sedmdesátá léta 20. století, kde byly v té době počítače? Řešením bylo centrální plánování. Ve státní správě se vládlo papírem a razítky. A bude zas. Navíc se výrazně ušetří a odstřiháváme se tím trvale od dluhové krize v Evropě.

Ani do škol žádné výpočetní technologie nepatří. A počítače už vůbec ne! Žáci na nich jen hrají zbytečné hry, odvádí to jejich pozornost od toho hlavního, proč chodí do školy: Učit se, učit se a učit se. Ve zdravotnictví jsou počítač zcela zbytečné. Proč by měli mít doktoři informace o zdraví pacientů v počítači? Stejně s tím neumí pracovat. Nakonec to, co hledají, najdou na papíru a psací stroj plní přesně ten účel, na který jej potřebují. Doprava se bez moderních technologií taky obejde. Stejně za chvíli nebude ani ropa, ani plyn a budeme chodit pěšky. Posloužíme tím svému zdraví. Všude kolem jsou jen samé zácpy, takže jaképak řízení. Když už nějaká doprava má fungovat, tak ať se oddělí zrno od plev. Třeba jako v Indii, tam žádné semafory nemají, přednost má ten větší a hlučnější. Tak to může fungovat i u nás.

Proto hledáme pro tak zodpovědný úkol nové SUPERÚŘEDNÍKY. Doplň i ty naše řady! Budoucnost bez ICT je i tvojí budoucností.


reflektor
12.11.2020

Počet kandidátů na prezidenta rapidně ubývá

Podle posledních šetření a rozborů Asociace Superúředníků splňují podmínky ke kandidatuře na prezidenta ČR pouze oficiální kandidáti navržení parlamentními stranami. Ostatní kandidáti totiž buď vůbec nepodporují zrušení informačních technologií a nebo jen sporadicky a nejednoznačně. Patrně bude na vině chyba tisku, vadný obsah formuláře podpisových archů. Z něho nedopatřením vypadla povinnost přidat podpis k souhlasu zrušení ICT. Přitom součástí originálu podpisových archů, do nichž občané přidávali své podpisy, byla i doložka o podpoře zrušení informačních technologií. Kdo nese odpovědnost za tuto chybu, už nelze zjistit. Ovšem za čtyři roky to bude zcela určitě bez chyb.

26.10.2020

IZIP odešel dveřmi a vrátil se oknem

Původní projekt s elektronickými zdravotními knížkami od firmy IZIP byl fiaskem, lékaři jej nepoužívali a pojišťovna za něj za deset let zaplatila dvě miliardy. To ale vůbec nebrání tomu, aby VZP s IZIP uzavřela novou smlouvu. Aby ne, když se to vyplatí. Ale komu? IZIP určitě ano, protože jí smlouva zaručuje šest milionů měsíčně a k tomu dalších až 66 milionů korun za až 4 roky. Jestli se to vyplatí VZP a občanům je otázkou s hodně velkým otazníkem. Pro pojišťovnu to znamená, že za rok spolupráce s firmou IZIP zaplatí v paušálu i s daní 72 milionů koun. A za co to má být? Opět za elektronické zdravotní knížky respektive za chod portálu VZP, jehož součástí bude správa těchto zdravotních knížek s klientskou databází. Smlouvu IZIP získala bez otevřeného výběrového řízení. Inu, Superúředníci se učí rychle a s jídlem roste chuť.

15.10.2020

S Rudým říjnem vstali noví bojovníci

Tajná zbraň či mazaná strategie (Filipika)? Ať tak či onak, současná situace významně nahrává všem Superúředníkům. Česko je totiž jedinou civilizovanou zemí, kde mají starokomunisté tak velký podíl na moci. Ve světovém měřítku nás předčí jen Čína, Kuba a Severní Korea. Ani v Rusku na tom nejsou postbolševici tak dobře jako u nás. Sláva, hurá. Rudý říjen byla nezjistitelná sovětská jaderná ponorka v románu spisovatele Toma Clancyho. Volební "rudý říjen" je pro Superúředníky naopak velmi zjistitelným podnětem k tomu, že "ono to přece jen půjde". Ale Co a Kam? Říká se, že pokrok nic nezastaví. To asi ne, ale zpomalit se dá a to velmi citelně. Pro všechny.


náborové centrum

Víš o někom, kdo by byl dobrým a pro republiku přínosným superúředníkem? Dej mu vědět!


agitační materiály ke stažení

Chceš i ty podpořit Ústřední asociaci superúředníků a tím prospět své vlasti? Líbila se ti výzdoba na některém z náborových úřadů? Nyní i ty si můžeš vyzdobit výlohu svého obchodu či zeď své provozovny některým z našich plakátů, které ti zde dáváme k dispozici.

Chceš být v obraze? Nech si zasílat zpravodaj superúředníka! Přihlásit odběr

Přidej se i ty

328821

Aktuální počet uchazečů

Superúředníků není nikdy dost, dej vědět kamarádům!

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

×
×

Video na toto téma připravujeme

×

Mám vážný zájem stát se superúředníkem

Mám zájem odebírat zpravodaj Superúředníka


/První kolo náboru bude ukončeno 1. 9. Výsledky zveřejníme 4. 9., kdy se o náboru dovíte víc./

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

×

Přihlásit odběr

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

×